Системи альтернативної енергії: проектування, монтаж, сервіс

Рубрика: Альтернативні джерела енергії - обладнання та системи
Закарпатська Додано: 24 травня 2012 в 16:53 publishПідняти
Системи альтернативної енергії: проектування, монтаж, сервіс
 

Компанія SolarKarpathy пропонує проектування, монтаж, сервіс систем альтернативної енергії. Системи альтернативної енергії для опалення, гарячого водопостачання, електропостачання є екологічно чистими і енергозберігаючими.

Ми пропонуємо проектування, монтаж та сервіс таких систем опалення, ГВП та електропостачання на альтернативних видах енергії:

- сонячні колектори. Сонячні колектори як системи альтернативної енергії призначені для нагрівання води і підтримки опалення будинку.

- сонячні батареї. Сонячні батареї як системи альтернативної енергії призначені для перетворення сонячного випромінювання в електричний струм постійної напруги.

- теплові насоси. Теплові насоси як системи альтернативної енергії застосовуються для обігріву або кондиціонування будинків, охолодження або обігріву води в басейні, гарячого водопостачання.

- вітряні генератори. Вітряні генератори як системи альтернативної енергії допомагають вирішити проблеми енергопостачання віддалених об'єктів, заміських будинків, а також можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела енергії.

Проектування, монтаж та сервіс систем альтернативної енергії проводять кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом.

Замовити
Автор оголошення: Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 16 серпня 2018 в 11:41
Сонячні теплові колектори є прекрасними джерелами тепла і енергії для багатьох сфер. Вони можуть бути нагрівачами звичайної води, можуть підігрівати воду у басейнах. У нашому каталозі представлені такі товари від найкращих світових виробників, що мають…
Замовити
продам 16 серпня 2018 в 09:30
Теплові насоси впевнено починають набувати популярності серед українців, адже це економний спосіб отримання тепла і енергії. Витративши на нього кошти один раз, Ви будете отримувати максимальний результат протягом довгого часу за безцінь! У нашому каталоз…
Замовити
продам 15 серпня 2018 в 20:00
SolarKarpathy має один із найбільших асортиментів засобів альтернативних джерел енергії в Україні, тому у нас Ви маєте змогу знайти усю необхідну техніку! Ви можете мережевий інвертор купити з вартістю від виробника, без націнок. Мережеві інвентори зручн…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Premium
Працює з UB.ua 8 років 29 днів
Адреса: 88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create