Системи альтернативної енергії: проектування, монтаж, сервіс

Рубрика: Джерела енергії альтернативні - обладнання та системи
Закарпатська Додано: 24 травня 2012 в 16:53 publishПідняти
Системи альтернативної енергії: проектування, монтаж, сервіс
 

Компанія SolarKarpathy пропонує проектування, монтаж, сервіс систем альтернативної енергії. Системи альтернативної енергії для опалення, гарячого водопостачання, електропостачання є екологічно чистими і енергозберігаючими.

Ми пропонуємо проектування, монтаж та сервіс таких систем опалення, ГВП та електропостачання на альтернативних видах енергії:

- сонячні колектори. Сонячні колектори як системи альтернативної енергії призначені для нагрівання води і підтримки опалення будинку.

- сонячні батареї. Сонячні батареї як системи альтернативної енергії призначені для перетворення сонячного випромінювання в електричний струм постійної напруги.

- теплові насоси. Теплові насоси як системи альтернативної енергії застосовуються для обігріву або кондиціонування будинків, охолодження або обігріву води в басейні, гарячого водопостачання.

- вітряні генератори. Вітряні генератори як системи альтернативної енергії допомагають вирішити проблеми енергопостачання віддалених об'єктів, заміських будинків, а також можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела енергії.

Проектування, монтаж та сервіс систем альтернативної енергії проводять кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом.

Замовити
Автор оголошення: Сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси та вітрогенератори - SolarKarpathy
 
Це оголошення  російською
Поділитись оголошенням:    
draftsНаписати автору оголошення
Ще оголошення автора
 
Замовити
продам 29 серпня 2017 в 11:34
Компанія «SolarKarpathy» пропонує купити тепловий насос Mitsubishi Electric. Ціна договірна. Виготовлений в Японії, тому гарантуємо найвищу якість. У цій установці застосована нова технологія, яка робить його більш продуктивним і безпечним. Ідеальний…
Замовити
продам 29 серпня 2017 в 11:33
Якщо вам потрібні монокристалічні сонячні елементи, купити їх пропонуємо в компанії «SolarKarpathy». Реалізуємо модуль з потужністю 50 Вт. Необхідна система - з постійним струмом 12 В. Витримує температуру від -40 до +80. Скло є загартованим, де знаходиться…
Замовити
продам 29 серпня 2017 в 11:32
Компанія «SolarKarpathy» реалізує сонячний вакуумний колектор. Ціна доступна. Застосовується в системах гарячого водопостачання для нагріву води. Максимальний показник - 300 літрів в день. Складається з 30 циліндричних трубок, які не потребують обслуговування…
Ціна договірна Дізнатись?
ub.Premium
Працює з UB.ua 7 років 9 місяців 29 днів
Адреса: 88006, Україна, Закарпатська, Ужгород, вул. Гагаріна, будинок 45
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create